: :  M E N U  : :

: :  A N K E T A  : :

:: O NAŠEJ ŠKOLE :: čo potrebuje dieťa do mš ::

Domáca obuv

Prosíme, dajte dieťaťu pohodlnú domácu obuv, ktorú  si dokáže samo obúvať . (Nie sú vhodné tzv. vsuvky.) Dbajte, aby obuv bola zdravotne vyhovujúca. Papučky ukladajte pred odchodom dieťaťa domov do  spodného diela skrinky. Označte obuv priezviskom dieťaťa.

Obuv na pobyt vonku

Tenisky na hry na školskom dvore a v zimnom období teplejšiu nepremokavú obuv. Deti sa pri svojej hre v MŠ najlepšie cítia v pohodlnom  oblečení. (Nohavice na hranie…, tepláky ...).

Športové oblečenie na pobyt vonku

Pri pobyte vonku je najlepšie v teplákovej súprave a pri chladnejšom počasí v oblečení, ktoré je odolnejšie voči vlhkosti. Je nutné myslieť i na prikrývky hlavy v lete i v zime. Nezabúdajte na pláštenky.

Mamička! Rukavičky  nestratíme, pokiaľ budú pripevnené k bundičke na  gume a prevlečené rukávom. Nezabudnite pri teplom počasí na kraťasky, tričko, ponožky.

Oblečenie na odpočinok detí

Pyžamo a v zime i tenké ponožky.

Hračky a maznáčikovia

V škôlke máme dostatok hračiek, preto nie je nutné nosiť hračky z domu.Výnimkou môže byť plyšová hračka, vankúšik či iná vec na ktorú je dieťa citovo viazané pri spaní a pri spomienke na rodičov.

MAMIČKY, NAZABUDNITE

Všetky veci musia byť označené, i obuv!

Chceme, aby rodičia mali pocit istoty a kľudu, že je o ich deti dobre postarané. Materská škola je zariadenie,  ktoré dopĺňa výchovu v rodine - je teda závislá na spolupráci s Vami - rodičmi.

Copyright © 2006 MŠ Jarná, Sečovce. All rights reserved.

Design © 2006 Lukáš Hirko.